Vorskla vs. Dynamo (Kiev)

Ця зустріч повинна була дати відповідь на питання,чи дійсно полтавчани зараз в ямі.
До цієї зустрічі команди підійшли з абсолютно різним настроєм.
"Динамо" ще жодного разу в поточному чемпіонаті не втрачала очок, а "Ворскла" в Лісабоні була розбита "Бенфікою" 0:4.
Але є одне але...настрій...командний дух...який завжди більше 100% перед зустрічами з "Динамо" (особливо в Полтаві).
Футболісти з Києва явно недооцінили командний дух ворсклян,за що й поплатилися.
Початок матчу розпочався на зустрічних курсах. Команди приглядались до помилок суперника. Це тривало до 6 хвилини.
Ярмашу не вдалося перервати передачу на Ярмоленка,гравець гостей пройшов до штрафного майданчика господарів та віддав пас на Мілевського.
Артем зблизився з Долганським та упав (звісно не обійшлося без акторських здібностей Артема).
Можаровський побачив в цьому порушення. Пенальті!
Мілевський vs. Долганського = 1:0! (Сергій хоч і вгадав напрям удару,проте м'яч не дістав).
Динамівці не стали розвивати успіх,а віддали ініціативу господарям. Якби знали вони,що потім станеться...
На 16 хвилині масована атака господарів завершилася голом. Ярмаш відав передачу на Сачка.Оборона "Динамо" помилилася зі штучним "поза грою",чим скористався форвард ворсклян, який влучив в дальній кут воріт Шовковського.
"Ворскла" була близька до того,щоб забити і другий гол. Спочатку Єсін пробив з 20 метрів - вище.
А потім вже помилкою оборони києвлян (Хечериди несильно відпасував на Шовковського) не зміг скористатися Сачко.
Після чого гра динамівців зовсім розладилася. Ще до перерви Несмачного замінив Маградо.
В другому таймі вже гості заграли першим номером."Ворскла" грала на свої коронних контратаках."Динамо" мало не багато моментів.
На 60 хвилині Ярмоленко вискочив на побачення з Долганським - голкіпер "Ворскли" зіграв чудово.
Через 18 хвилин фортуна посміхнулася "Ворсклі". Нінкович влучив в перекладину.
На останніх хвилинах Долганський знову врятував господарів,відбивши удар Гільєрме впритул.
Фінальних свисток сповістив про нічью. Знову 1:1,і знову "Динамо" їде з Полтави лише з одним очком;)))
27 числа до Полтави прилітає "Бенфіка".Надіюсь,що ми зіграємо з ними не гірше,чим з "Динамо".На матчі обов'язково буду.Так що розповідь про матч обов'язково буде;)