«Донтекс» - чемпіон України!

В суботу в Кобеляках завершився чемпіонат України з футзалу серед дітей 1999 р. н.
Завершився він для когось прогнозовано, а для кого-то - не дуже. Адже ніхто, приміром, не очікував на протязі турніру побачити у фіналі команду з Макіївки? А вона не просто зіграла у фіналі, а ще й створила справжню сенсацію, обігравши діючих чемпіонів та володарів Кубка України у цій віковій категорії - команду ДЮСШ з Краснограда.
Сам фінал, звичайно, видався на славу і став гідним завершенням турніру. Перший тайм закінчився бойовою мировою з рахунком 2:2. Команди були гідні одна одну. Але переможець повинен бути лише один.
Наприкінці другої двадцятихвилинки юні футболісти з Макіївки змогли повести в рахунку, а вже через декілька хвилин довершити розпочату справу ще 2 результативними ударами.
5:2 – УВК №49 Донтекс (Макіївка) – чемпіон України!
Бронзу вибороли футболісти ДЮСШ Костопіль, які з мінімальним рахунком 1:0 здолали команду ЛТК-99 з Луганська.
Кращим воротарем змагань визнали Івана Тарасюка (ДЮСШ Костопіль), кращим захисником – Григорій Кусь (Макіївка), кращим нападником – Михайло Левенець (ДЮСШ Красноград). На завершення нагородження переможці з рук виконавчого директора УДФЛ Олексія Фесенка отримали чемпіонський трофей.